2015M. LIETUVOS ATVIROS GRAPPLING TAURĖS P I R M E N Y B Ė S 2015 05 16

2015M. LIETUVOS ATVIROS GRAPPLING TAURĖS
P I R M E N Y B Ė S

ŠAKIAI
2015 05 16
U-13, vaikai 2002 g.m. ir jaunesni

Svorio kategorija – 30 kg.

1 Linas Mažeika Vilnius KMC „Smauglys“
2 Rokas Sutrinavičius Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Marius Misiūnas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 33 kg.

1 Emilijus Kagnovičius Vilnius KMC „Smauglys“
2 Vygaudas Kaušius Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Vidmantas Kriščiokas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 36 kg.

1 Deividas Zambacevičius Jurbarkas
2 Michail Michailenko Vilnius KMC „Smauglys“
3 Domas Ardickas Vilnius VŠĮ „Arėjas“
4 Artur Kazak Vilnius Warriors Team
5 Tichon Belik Vilnius KMC „Smauglys“
6 Justas Abraitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
7 Kasparas Macevičius Švenčionys Liūto Narvas

Svorio kategorija – 39 kg.

1 Eidvinas Vaitkus Jurbarkas Brolių Smirnovų Komanda
2 Tomas Mulvinskas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Ratmir Linovskis Vilnius KMC „Smauglys“

Svorio kategorija – 42 kg.

1 Orestas Antipas Pelivanov Jonava JKKSC-Sparta
2 Ignas Žekonis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Daivaras Demikis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 48 kg.

1 Augustinas Petrovskis Švenčionys Liūto Narvas
2 Vilius Naujokas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Erikas Paškauskas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 52 kg.

1 Natas Burokas Švenčionys Liūto Narvas
2 Markas Klimovas Jonava JKKSC-Sparta
3 Deividas Sruoginis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 56 kg.

1 Mantvydas Šulcas Jurbarkas
2 Augis Povilaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Lukas Kirka Švenčionys Liūto Narvas
4 Donatas Jurgelevičius Vilnius KMC „Smauglys“
5 Orestas Jakubovskis Švenčionys Liūto Narvas
6 Edgaras Irnius Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 60 kg.

1 Marius Juočiūnas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
2 Nedas Nagreckis Jonava JKKSC-Sparta

U-15, vaikinai 2000-2001 g.m.

Svorio kategorija – 45 kg.

1 Rokas Balevičius Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
2 Artiomas Aksiutovas Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija – 60 kg.

1 Tomas Vilkin Vilnius Warriors Team
2 Aronas Klimašauskas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Dovydas Kardauskas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 68 kg.

1 Naglis Kanišauskas Klaipėda Lutador Klaipėda
2 Povilas Banionis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija + 72 kg.

1 Deivid Matusevič Vilnius KMC „Smauglys“
2 Ignas Vaičiūnas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Linas Sniečkus Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

U-17, vaikinai 1998-1999 g.m.
Svorio kategorija – 60 kg.

1 Irmantas Zubrickis Klaipėda Lutador Klaipėda
2 Norbertas Kasporovičius Vilnius KMC „Smauglys“
3 Mantas Stanaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
4 Tomas Mkrtchyan Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
5 Jūris Jurgaitis Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija – 64 kg.

1 Kęstutis Ananka Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
2 Vitalijus Orlovas Klaipėda Lutador Klaipėda
3 Gytis Povilaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
4 Paulius Jasevičius Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
5 Algis Brokas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 68 kg.

1 Ainis Vaščiūnas Vilnius KMC „Smauglys“
2 Deividas Gubinskis Vilnius Warriors Team
3 Dovydas SederevičiusŠakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 72 kg.

1 Povilas Aleksandravičius Vilnius VŠĮ „Arėjas“
2 Lukas Latauskas Vilnius KMC „Smauglys“
3 Ernestas Varankevičius Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
4 Povilas Masaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
5 Povilas Valavičius Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
6 Aurimas Gurskis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
7 Gediminas Beržinskas Jurbarkas Brolių Smirnovų Komanda
8 Robert Pilat Vilnius Warriors Team
9 Kristupas Daunys Šiauliai Taurus
10 Valentinas Kaminskas Kauno raj.

Svorio kategorija – 76 kg.

1 Ernestas Aliašėvič Vilnius Warriors Team
2 Robertas Mulvinskas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Albertas Lukoit Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija + 76 kg.

1 Edgaras Jakubicki Vilnius Warriors Team
2 Gabrielius Merkeliūnas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Virginijus Jucaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
4 Lukas Sutkaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

U-19, vaikinai 1996-1997 g.m.

Svorio kategorija – 64 kg.

1 Paulius Žemrieta Pakruojis A-Force
2 Mantas Šikšnys Vilnius KMC „Smauglys“
3 Donatas Palubinskas Šakiai
Svorio kategorija – 68 kg.

1 Natas Akmanavičius Vilnius VŠĮ „Arėjas“
2 Žygimantas Ramaška Ukmergė UDK
3 Marius Pavlovas Vilnius KMC „Smauglys“
4 Ernestas Albušis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
5 Armandas Bogucevičius Vilnius KMC „Smauglys“
6 Rytis Petrauskas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 72 kg.

1 Karolis Mazauskas Prienai Vėjas-Voras
2 Ignas Niekis Kaunas A-Force BJJ
3 Aleks Valiukevič Vilnius KMC „Smauglys“
4 Edmundas Masaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 76 kg.

1 Alvydas Pavliukevičius Vilnius KMC „Smauglys“
2 Justas Burneika Vilnius KMC „Smauglys“
3 Aivaras Simonaitis Ukmergė UDK
4 Dalius Misevičius Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
5 Rimas Brokas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 80 kg.

1 Edvardas Kiršanskas Pakruojis A-Force
2 Deividas Gylys Ukmergė UDK
3 Arnoldas Stundžia Ukmergė UDK
4 Paulius Staugaitis Kaunas A-Force BJJ
5 Dovydas Žukauskas Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija – 84 kg.

1 Paulius Žemaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
2 Povilas Olekas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Egidijus Slavinskas Klaipėda Lutador Klaipėda
4 Gabrielius Baltrušaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija + 84 kg.

1 Klaudijus Kunšteinas Pakruojis A-Force
2 Dovydas Šidlauskas Pakruojis A-Force
3 Mantas Bakšys Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Suaugusieji pradedantieji, 1995 g.m. ir vyresni

Svorio kategorija – 68 kg.

1 Renatas Buškus Kaunas A-Force BJJ
2 Ričardas Šildiajevas Vilnius KMC „Smauglys“
3 Benas Razumas Šiauliai Taurus
4 Raimond Gaidamovič Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija – 76 kg.

1 Arturas Matulevičius Vilnius Warriors Team
2 Ernestas Skapinskas Šiauliai Taurus
3 Arnoldas Čerauskas Vilnius Faiteris
4 Jordanas Kmičliauskas Šiauliai Taurus
5 Julius Bulota Šakiai

Svorio kategorija – 84 kg.

1 Armandas Raguckas Šiauliai Taurus
2 Aivaras Kairaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
3 Vitalijus Naukaitis Vilnius Faiteris
4 Ramūnas Bogušas Šiauliai Taurus
5 Pavel Avižen Vilnius Warriors Team
6 Andrius Raupelis Vilnius Warriors Team
7 Andrius Baukys Vilnius KMC „Smauglys“
8 Aurelijus Kurlavičius Kauno raj. Satoris

Svorio kategorija + 84 kg.

1 Aleksandras Zbormirskis Klaipėda Lutador Klaipėda
2 Dovydas Syminas Šiauliai Taurus
3 Ruslan Petkevič Vilnius Warriors Team
4 Martynas Girskis Kaunas A-Force BJJ
5 Andrius Alčauskas Vilnius Rogers Gracio Academy
6 Andrius Adamonis Vilnius Faiteris

Suaugusieji 1995 g.m. ir vyresni

Svorio kategorija – 68 kg.
1 Rimas Levendrauskas Vilnius Warriors Team
2 Raimond Gaidamovič Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija – 72 kg.

1 Tadas Lilionis Vilnius KMC „Smauglys“
2 Albertas Kašėta Vilnius VŠĮ „Artėjas“
3 Tadas Bybartas Šakiai Brolių Smirnovų Komanda

Svorio kategorija – 76 kg.

1 Viktor Tomaševič Vilnius KMC „Smauglys“
2 Artūras Matulevičius Vilnius Warriors Team
3 Paulius Nenartavičius Kaunas
4 Antonio Terrenzo Vilnius RGA Vilnius
5 Juozas Algirdas Petkelis Vilnius KMC „Smauglys“
6 Raimondas Zeniauskas Klaipėda KMN Klaipėda

Svorio kategorija – 80 kg.

1 Sergei Bigišev Vilnius KMC „Smauglys“
2 Irmantas Kutkaitis Šakiai Brolių Smirnovų Komanda
Svorio kategorija – 84 kg.

1 Martynas Monkevičius Vilnius KMC „Smauglys“
2 Pavel Avižen Vilnius Warriors Team
3 Ernestas Lukaševičius Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija – 90 kg.

1 Mantas Vaidelauskas Šiauliai Taurus
2 Romualdas Girdiušas Vilnius Rogers Gracie Academy
3 Mažvydas Pieža Vilnius KMC „Smauglys“
4 Justas Zakarauskas Klaipėda KMN Klaipėda

Svorio kategorija + 90 kg.

1 Audrius Danys Kaunas J.Vinčios SK
2 Ruslan Petkevič Vilnius Warriors Team
3 Danielius Girdiušas Vilnius Rogers Gracie Academy
4 Arūnas Baublys Vilnius Warriors Team
5 Nerijus Rakauskas Pakruojis A-Force

Veteranai 35 m. ir vyresni 1980 g.m. ir vyresni
Svorio kategorija – 76 kg.

1 Albertas Kašėta Vilnius Warriors Team
2 Rimas Levendrauskas Vilnius Warriors Team

Svorio kategorija – 84 kg.

1 Ernestas Slavinskas Klaipėda Lutador Klaipėda
2 Edgaras Milunas Šiauliai Taurus
3 Nerijus Mažutis Klaipėda Lutador Klaipėda

Svorio kategorija + 84 kg.

1 Rokas Stambrauskas Birštonas Vėjas-Voras
2 Arūnas Baublys Vilnius Warriors team

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.