Galerija (Harmonija ir Sveikata)

2021.07.28-2021.07.31 d. Vasaros ZEN atsiskyrimas su Zen Meistru Joeng Hye (Andrzej Piotrowski).


2021m. Sausio13-oji LAISVĖS GYNĖJŲ DIEN0S NUOTOLINIS BĖGIMAS! LAISVĖ-PIRMASIS IR TIKRASIS ŽMOGAUS IR VISOS TAUTOS LAIMĖS IR GEROVĖS ŠALTINIS!Dalyvavo Marijampolės profesinio rengimo centro skyrių(K.Naumiesčio,Vilkaviškio ir Marijampolė) mokytojai ir mokiniai,Šakių Jaunimo sporto ir kūrybos centro dziudo jaunieji sportininkai ,Šakių s/k ,,Ošimas” sportininkai , Šakių zen centro,, Soen Kwang Sa”,harmonijos ir sveikatos grupės praktikuojantys lankytojai.Dėkoju visiems ,kurie prisidėjote organizuojant šį gražų renginį .Taip pat dėkoju nuoširdžiai visiems ,kurie dalyvavote šiame nuostabiame renginyje!


Kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai plėtra Šakių rajone.Harmonijos ir sveikatos projektiniai užsiėmimai ,,Ošime” 2019m.


2017-10-09 vyko fizinio aktyvumo projektas „Kas nežino – sužinos, kas nematė – pamatys Gelgaudiškio ,,Šaltinio” specialiojo ugdymo centre

 


2016-12-05 Susitikimas su Kazlų Rūdos dienos centro grupe „Šypsniukas”, Šakių sporto klube „Ošimas”


2015-10-29 Susitikimas su Kazlų Rūdos dienos centro grupe „Šypsniukas”, Šakių sporto klube „Ošimas”

 


2014-11-27 d. Vidai Mikšienei buvo įteiktas Reiki meistrės sertifikatas, kurį įteikė Reiki mokytojas Vytautas Smirnovas.


2012 metų rugsėjo 17 dieną, Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje įvyko Sveikatos projektinis  renginys „Mylėk save”.Renginyje dalyvavo MPRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus,Lukšių Vinco Grybo gimnazijos,Griškabūdžio gimnazijos,Paluobių pagrindinės mokyklos ir Šakių džiudžitso klubo ,,Ošimas” mokiniai.
Renginį vedė MPRC K.Naumiesčio skyriaus kultūros mokytojas Vytautas Smirnovas ir zen praktikas iš Šakių  klubo ,,Ošimas” Ričardas Uždravis.
Renginio metu Ričardas Uždravis mokinius supažindino su Jogos ,,Saulės pasveikinimu”.Vytautas Smirnovas mokė kvėpuoti diafragma.Paiškino remiantis naujausiais moksliniais tyrimais, kad  ne judėjimas ar sportas, o tik diafragminis kvėpavimas įjungia limfinės sistemos veiklą, skirtą efektyviam organizmo valymui, kad anglies dvideginio koncentracija kraujyje išplečia arterijas ir sudaro puikias sąlygas”nunešti”deguonį į pačias atokiausias organizmo vietas, ir todėl gilus kvėpavimas su pauzėmis-tai gyvybiškai efektyvi pulsacija.
Mokiniai noriai darė pratimus, o po renginio su įspūdžiais aptarinėjo patirtą malonumą.Renginį vedantys  instruktoriai buvo apdovanoti MPRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus  padėkos raštais.


2014m. Sausio 24 dieną Plokščių pagrindinėje mokykloje vyko „Sveikatingumo dienos“ šventė.
Šakių džiudžitso ir kobudo sporto klubo „Ošimas” mokiniai parodė pažintinę programą apie klubo veiklą, taip pat klubo prezidentas Vytautas Smirnovas supažindino ir su MPRC K.Naumiesčio skyriaus mokyklos vykdoma sportine veikla, bei pasiekimus.


Sporto klubo „Ošimas” turistinė kelionė dviračiais 2006.06.30