2020 metų Spalio 21 dieną, MPRC K. Naumiesčio skyriaus gimnazijoje, Būblelių kaime, vyko projektinis renginys: Atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos.

2020 metų Spalio 21 dieną,  MPRC K. Naumiesčio  skyriaus gimnazijoje, Būblelių kaime, vyko projektinis renginys: Atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos. Varžybose dalyvavo Šakių rajono mokyklų, sporto klubų sportininkai, taip pat ir kviestiniai nariai iš MPRC skyrių. Viso 32 sportininkai.

Projektą organizavo ir  renginį vedė Šakių sporto klubo „Ošimas” prezidentas Vytautas Smirnovas.

Varžybų metu metu Šakių sporto klubo „Fortūna” teisėjas Rimantas Simokaitis supažindino dalyvius su štangos spaudimo varžybų taisyklėmis ir parodė, kaip taisyklingai išspausti štangą, o už mokinių sveikatos priežiūrą renginio metus buvo atsakinga Šakių VSB specialistė Benita  Petrauskienė.

Pagal svorio kategorijas pirmas vietas iškovojo šie K. Naumiesčio skyriaus sportininkai: Vidmantas Krikščiokas, Robertas Palubinskas, Remigijus Bartišius , Edvinas Bergeris,  Edvinas Ignatavičius.

Antras vietas iškovojo:Modestas Prapuolenis, Donaldas Kulikauskas.

Trečios vietų prizininkais tapo: Mindaugas Mačiulis, Deividas Stanaitis, Greta Kuncaitytė.

Absoliučiu nugalėtoju tapo K. Naumiesčio skyriaus sportininkas Edvinas Ignatavičius, o absoliučios nugalėtojos titulas atiteko Šakių sporto klubo „Fortūna“ dalyvei Simonai Dėdelytei.

Komandinėje įskaitoje komandos iškovojo šias vietas: 1vt. K. Naumiesčio skyrius, 2vt. Sporto klubas „Fortūna“, 3vt. Marijampolės PRC, 4 vt. K. Naumiesčio gimnazija, 5 vt. Vilkaviškio skyrius.

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.