2019-03-26 Baltijos šalių graplingo imtynių čempionatas.

Jonavos sporto arenoje kovo 26d. įvyko Baltijos šalių graplingo imtynių čempionatas.
Šiame čempionate puikiai pasirodė Šakių ,s/k ,,Ošimo‘‘ sportininkai,.
1 vietų aukso medalius ir taures iškovojo : Ieva Smirnovaitė(Šakių Žiburio gimnazija),Marius Juočiūnas, Robertas Gruodis ir Ariana Šuopytė (Lukšių Vinco Grybo gimnazija),Viltė Merkevičiūtė(Sintautų pagrindinė mokykla),Ieva Ėringytė(Marijampolės PRC K.Naumiesčio skyrius).
2 vietos prizininku tapo Vygaudas Kaušius (Griškabūdžio gimnazija)
Absoliučioje merginų grupėje Baltijos šalių grappling imtynių 2 vietos sidabro medalis atiteko Ievai Smirnovaitei (Šakių JKSC dziudo sportininkei )
Absoliučioje vaikinų grupėje Baltijos šalių grappling imtynių 2 vietos sidabro medalio prizininku tapo Marius Juočiūnas(Šakių JKSC imtynininkas) .Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC dziudo treneris ir s/k ,,Ošimo” vadovas Vytautas Smirnovas.
Baltijos šalių grappling imtynių meistrų grupėje 2 vietos sidabro medalio prizininku tapo Šakietis, Lietuvos seimo narys Kęstutis Smirnovas.

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.