2017-10-09 vyko fizinio aktyvumo projektas „Kas nežino – sužinos, kas nematė – pamatys Gelgaudiškio ,,Šaltinio” specialiojo ugdymo centre”

Labai džiaugiamės, kad mūsų klubas ,,Ošimas” galėjome savo žiniomis, įgūdžiais, bendravimu prisidėti prie fizinio aktyvumo projekto ,Kas nežino – sužinos, kas nematė – pamatys! Labai džiaugiuosi, kad klubo mokiniai galėjo tiesiogiai dalintis savo sportine patirtimi su Gelgaudiškio ,,Šaltinio” specialiojo ugdymo centro moksleiviais. Dėkoju direktorei Birutei Navikienei ir auklėtojui Žydrūnui už šiltą priėmimą centre, bei su vaikais pabuvojimą mūsų klube. Tokie projektai yra naudingi ne tik mums lektoriams, bet svarbiausiai vaikams, nes jie daugiau patiria per tokius užsiėmimus džiaugsmo, praplėčia savo akiratį, geba labiau atjausti ir suprasti vieni kitus. Linkiu Gelgaudiškio ,,Šaltinio” specialiojo ugdymo centro visam kolektyvui dvasinės stiprybės dirbant su vaikais!

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.