2024-02-24 Atviros Lietuvos Grappling Gi/No Gi pirmenybės

2024 metų vasario 24 dieną, Panevėžio Lengvosios atletikos manieže (Liepų al. 4, Panevėžys.), vyko „Atviros Lietuvos Grappling Gi/No Gi pirmenybės“. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, JAV, Ukrainos, Italijos ir Kirgizstano.  Viso apie 260 sportininkų.

Šiose varžybose Šakių sporto klubo „Ošimas“ merginos iškovojo III-čios vietos komandinę taurę, o klubo sportininkai (savo amžiaus grupėse, kategorijose ir disciplinose) iškovojo šias prizines vietas:

Urtė Bakanevičiūtė (1v. NoGi, 3v. Gi), Sandra Bacevičiūtė (I-os vietos Gi/ NoGi), Vakaris Rudokas (2v. Gi,  3v. NoGi), Regimantas Onusaitis (3v. Gi).

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro dziudo sportininkė Ariana Šuopytė Gi disciplinoje iškovojo III-ią vietą, o disciplinoje NoGi iškovojo II-ą vietą.

Sportininkus Lietuvos pirmenybėms parengė Šakių sporto klubo „Ošimas“ prezidentas Vytautas Smirnovas.

Dėkoju sportininkams  aukštus sportinius pasiekimus ir jų tėveliams už pagalbą. Esame labai stipri ir gera komanda. Stiprėjam patys ir garsinam Šakius – mūsų brangų kraštą.

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.