2015-11-08 LIETUVOS ATVIRAS GRAPPLING ČEMPIONATAS

2015 m. LIETUVOS ATVIRAS GRAPPLING ČEMPIONATAS

2015 11 08 
ŠAKIAI

U-12 ( 2003 g.m. ir jaunesni )

Svorio kategorija- 30 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Vygaudas Kaušius 2005 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 1
2 Disan Linovskis 2006 Vilnius KMC“Smauglys“ S.Grečicho 2
3 Matas Jarosevičius 2006 Vilnius KMC“Smauglys“ S.Grečicho 3
4 Laurynas Bušauskas 2006 Kaunas Adrenalinas S.Džiaugys 4
5 Rokas Macelis 2007 Kaunas Adrenalinas S.Džiaugys 5 8
6 Jonas Sabaliauskas 2006 Kaunas Adrenalinas S.Džiaugys 5 8
7 Robertas Juckevič 2005 Vilnius Pankratos ( Udar) K.Mokšin 5 8
8 Nedas Udrėnas 2005 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 5 8
Svorio kategorija- 33 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Emilijus Kaganovičius 2006 Vilnius KMC“Smauglys“ S.Grečicho 1
2 Linas Mažeika 2006 Vilnius KMC“Smauglys“ S.Grečicho 2
3 Naglis Gutauskas 2006 Ukmergė UDK A.Sakas 3
4 Vakaris Aliūkas 2006 Ukmergė UDK A.Sakas 4
5 Marek Stefanovskij 2004 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 5
Svorio kategorija -36 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Marius Juckevič 2004 Vilnius Pankratos ( Udar ) K.Mokšin 1
2 Robertas Razgūnas 2003 Vilnius Faiteris A.Lukošiūnas 2
3 Joris Prenis 2006 Ukmergė UDK A.Sakas 3
4 Kasparas Masevičius 2004 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 4
5 Mindaugas Motiekaitis 2005 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 5
Svorio kategorija- 42 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Tichon Belik 2005 Vilnius KMC“Smauglys“ S.Grečicho 1
2 Mantas Rimeika 2003 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 2
3 Renaldas Čivilis 2003 Ukmergė UDK A.Sakas 3
4 Ignas Žekonis 2003 Šakiai Audra K.Smirnovas 4

Svorio kategorija -45 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Emilis Putinauskas 2003 Ukmergė UDK E.Simonaitis 1
2 Dmitrij Stefanovskij 2001 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 2
3 Deimantas Gavrilovas 2003 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 3
4 Danielius Martusevičius 2003 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 4
Svorio kategorija -48 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Artiomas Aksiutovas 2001 Vilnius Warriors Team V.Stančaitis 1
2 Gvidas Šumskis 2003 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 2
3 Faustas Veršelis 2005 Vilnius KMC“Smauglys“ S.Grečicho 3
Svorio kategorija +48 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Lukas Kirka 2003 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 1
2 Martynas Dolgovas 2003 Ukmergė UDK E.Simonaitis 2
3 Donatas Jurgelevičius 2003 Vilnius KMC“Smauglys“ S.Grečicho 3
4 Dovydas Rakauskas 2003 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 4
u-14 ( 2001-2002 g.m. ) 
Svorio kategorija -42 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Lukas Muchlia 2002 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 1
2 Abertas Puklevičius 2002 Šiauliai Taurus D.Taurosevičius 2
3 Aurimas Dalgeda 2001 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 3
4 Michail Michailenko 2002 Vilnius KMC „Smauglys“ S.Grečicho 4
Svorio kategorija -48 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Lukas Kutavičius 2001 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 1
2 Edgaras Čeilitka 2003 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 2
Svorio kategorija -52 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Augustinas Petrovskis 2001 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 1
2 Arnas Vaidelauskas 2002 Šiauliai Taurus D.Taurosevičius 2
3 Justinas Kipurys 2002 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrienko 3
4 Dominykas Girdziušas 2002 Šiauliai Taurus D.Taurosevičius 4
Svorio kategorija -56 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Vilius Sasnauskas 2001 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Natas Burokas 2002 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 2
3 Povilas Užtupys 2002 Ukmergė UDK A.Sakas 3
4 Augis Povilaitis 2002 Šakiai Audra K.Smirnovas 4
Svorio kategorija -60 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Aronas Klimašauskas 2001 Šakiai Audra K.Smirnovas 1
2 Aidas Bagdonavičius 2002 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrienko 2
Svorio kategorija -64 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Gustas Vaščiūnas 2001 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Edvinas Čartovskis 2001 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 2
3 Paulius Venys 2001 Šakiai Audra K.Smirnovas 3
Svorio kategorija +64 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Marius Juočiūnas 2002 Šakiai Audra K.Smirnovas 1
2 Borisas Jablonskis 2001 Ukmergė UDK A.Sakas 2
u-16 ( 1999-2000 g.m. ) 
Svorio kategorija -52 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Rokas Kašėta 2000 Vilnius Arejas E.Rudas 1
2 Aivaras Banevičius 2003 Šiaulių raj. Taurus D.Taurusevičius 2
Svorio kategorija -56 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Donatas Klimovas 2000 Šakiai Audra K.Smirnovas 1
2 Modestas Merkevičius 2000 Šakiai Audra K.Smirnovas 2
3 Darius Valaitis 2000 Šakiai Audra K.Smirnovas 3
4 Laurynas Makaveckas 2000 Vilnius Faiteris A.Lukošiūnas 4
Svorio kategorija -60 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Gytis Povilaitis 1999 Šakiai Audra K.Smirnovas 1
2 Mantas Stanaitis 1999 Šakiai Audra K.Smirnovas 2
3 Mantas Klimantavičius 1999 Ukmergė UDK E.Simonaitis 3
4 Dovydas Kardauskas 2000 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 4
5 Matas Kontrimavičius 1999 Šakiai Audra K.Smirnovas 5 7
6 Raimondas Novickis 2000 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 5 7
7 Benjaminas Kutkinas 2000 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 5 7
Svorio kategorija -64 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Arūnas Lukoševičius 2000 Ukmergė UDK A.Sakas 1
2 Nojus Lukminas 2000 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 2
3 Ervinas Mačiulaitis 2000 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 3
4 Lukas Lisničiukas 1999 Tauragė Taurris S.Bucius 4
5 Paulius Jasevičius 1999 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 5 7
6 Tomas Mkrtchyan 1999 Šakiai Audra K.Smirnovas 5 7
7 Deividas Zaikis 1999 Tauragė Taurris S.Bucius 5 7
Svorio kategorija -68 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Sergej Ivanov 2000 Švenčionys Liūto narvas D.Burokas 1
2 Dovydas Sederevičius 1999 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 2
Svorio kategorija -76 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Ignas Vaičiūnas 2000 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 1
2 Arnas Morkūnas 2000 Kaunas Adrenalinas S.Džiaugys 2
3 Jokūbas Paičius 1999 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 3
4 Giedrius Dumbauskas 1999 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 4
5 Paulius Jankauskas 1999 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 5 6
6 Lukas Bogusas 1999 Šiauliai Taurus D.Taurusevičius 5 6
Svorio kategorija +76 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Deivid Matusevič 2000 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Gytis Petkevičius 1999 Šakiai Audra K.Smirnovas 2
3 Linas Sniečkus 2000 Šakiai Audra K.Smirnovas 3
U-18 ( 1997-1998 g.m. ) 
Svorio kategorija -64 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Domantas Mejeris 1997 Tauragė Taurris S.Bucius 1
2 Karolis Mikolaitis 1998 Šakiai Audra K.Smirnovas 2
3 Donatas Višniauskas 1998 Vilnius Pankratos ( Udar ) K.Mokšin 3
Svorio kategorija -68 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Ainis Vaščiūnas 1998 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Gajus Brazionis 1997 Biržai jujutsu.lv A.Smolov, D.Pudov,A.Brazionis 2
3 Rustas Kozlovas 1997 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 3
Svorio kategorija -72 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Aleks Valiukevič 1997 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
Karolis Mulvinskas 1998 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 2
3 Justinas Špiliauskas 1998 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 3
4 Povilas Aleksandravičius 1998 Vilnius Arejas E.Rudas 4

Svorio kategorija -76 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Ignas Niekis 1997 Kaunas A-Foce R.Naruševičius 1
2 Laurynas Šatkus 1997 Kaunas Fighter hose/Roger gracie academy D.Uktveris 2
3 Aivaras Simonaitis 1997 Ukmergė UDK E.Simonaitis 3
4 Robertas Mulvinskas 1998 Kaunas A-Foce R.Naruševičius 4
5 Lukas Latauskas 1998 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 5
Svorio kategorija -80 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Alvydas Pavliukevičius 1997 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Matas Inokaitis 1997 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrienko 2
3 Paulius Keraitis 1998 Ukmergė UDK E.Simonaitis 3
4 Haroldas Milašius 1998 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrienko 4
Svorio kategorija -84 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Deividas Gilys 1997 Ukmergė UDK E.Simonaitis 1
2 Artūras Vilbik 1998 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 2
3 Danielius Grėbliūnas 1997 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 3
Povilas Olekas 1997 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 4
5 Artemij Ponomariov 1998 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrieko 5
Svorio kategorija +84 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Romas Petkus 1997 Kaunas Fighter house/Roger gracie academy D.Uktveris 1
2 Paulius Svedas 1999 Kaunas Fighter house/Roger gracie academy D.Uktveris 2
Lukas Sutkaitis 1998 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 3

Suaugusieji pradedantieji 1996 g.m. ir vyresni 
Svorio kategorija -68 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Renatas Buškus 1987 Kaun.-Radvil. A-Force R.Naruševičius 1
2 Mažvydas Balčius 1996 Kaunas Fighter house/Roger gracie academy D.Uktveris 2
3 Raimond Gaidamovič 1995 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 3
4 Vykintas Klimas 1994 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 4
5 Mantas Navickas 1996 Kaunas Fighter house/Roger gracie academy D.Uktveris 5
6 Marius Zemliauskas 1992 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrieko 6 9
7 Tadas Jonaitis 1996 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 6 9
8 Tomas Kiveris 1996 Šakiai Audra K.Smirnovas 6 9
9 Benas Razumas 1989 Šiauliai Taurus D.Taurosevičius 6 9

Svorio kategorija -76 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Benas Lukas 1990 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 1
2 Andrius Jankauskas 1989 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrienko 2
3 Edvinas Pinatis 1985 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrienko 3
4 Boris Stehanovskij 1980 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 5
5 Vilius Tarasevičius 1990 Kaunas Fighter hose/roger gracie academy D.Ukteris 5 6
6 Ernestas Skapinskas 1995 Šiauliai Taurus D.Taurosevičius 5 6
7 Justas Kariniauskas 1991 Kaunas Pantera E.Zdačius 7 10
8 Irmantas Kutkaitis 1995 Šakiai Audra K.Smirnovas 7 10
Julius Bulota 1994 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 7 10
10 Dalius Misevičius 1996 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 7 10
Svorio kategorija -84 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Matas Stebuliauskas 1993 Kaunas Fighter house/Roger gracie academy D.Uktveris 1
2 Matas Žemaitaitis 1995 Tauragė Taurris S.Bucius 2
3 Armandas Raguckas 1993 Šiauliai Taurus D.Taurusevičius 3
Mantas Bakštys 1996 Šakiai Ošimas V.Smirnovas 4
5 Vladimiras Kazlovskis 1989 Jonava Faiteris A.Lukošiūnas 5 7
6 Domantas Baguckis 1995 Kaunas A-Force R.Naruševičius 5 7
7 Andrius Baukys 1980 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 5 7
Svorio kategorija +84 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Ruslan Petkevič 1990 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 1
2 Eimantas Zdančius 1994 Kaunas Pantera 2
3 Augustinas Rimkūnas 1994 Kaunas Fighter house/Roger gracie academy D.Ukteris 3
4 Andrius Adamonis 1991 Vilnius Faiteris A.Lukošiūnas 4
5 Klaudijus Kunšteinas 1996 Kaunas A-Force R.Naruševičius 5
Suaugusieji 1996 g.m. ir vyresni

Svorio kategorija -64 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Konstantin Mokšin 1977 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Paulius Žemrieta 1996 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 2
3 Aivaras Galatiltis 1996 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 3
4 Erikas Vitkauskas 1996 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 4
Svorio kategorija -68 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Laimonas Stančikas 1990 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Marcin Dubovski 1995 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 2
3 Natas Akmanavičius 1996 Vilnius Arejas E.Rudas 3
4 Ernestas Jaudzemas 1987 Kaunas Voras/Zenith BJJ R.Gustainis 4
5 Linas Griguola 1990 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrieko 5
Svorio kategorija -72 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Tadas Lilionis 1995 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Lukas Pelakauskas 1991 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 2
3 Dominykas Riauba 1993 Kaunas Voras/Zenith BJJ R.Gustainis 3
Svorio kategorija -76 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Viktor Tomaševič 1986 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Artūras Matulevičius 1986 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 2
3 Ričardas Razgaitis 1984 Vilnius ATM Vilnius V.Dranseika 3
Svorio kategorija -80 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Mindaugas Veržbickas 1990 Ukmergė UDK A.Sakas 1
2 Martynas Monkevičius 1993 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 2
3 Edvardas Kiršanskas 1996 Pakruojis A-Force M.Ušinskas 3
4 Paulius Saulevičius 1995 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 4
5 Šarūnas Gervė 1989 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrieko 5 6
6 Gediminas Buivys 1992 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrieko 5 6
Svorio kategorija -90 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Lukas Danilevičius 1986 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Ignas Vaičiulis 1980 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrieko 2
3 Mantas Vaidelauskas 1981 Šiauliai Taurus D.Taurusevičius 3
4 Klaudijus Aukštuolis 1996 Ukmergė UDK E.Simonaitis 4

Svorio kategorija +90 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Teodoras Aukštuolis 2001 Ukmergė UDK E.Simonaitis 1
2 Artūras Kudrešovas 1993 Kaunas A-Force R.Naruševičius 2

Veteranai 35 metų ir vyresni 1980 g.m. ir vyresni

Svorio kategorija -76 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Albertas Kašėta 1965 Vilnius Arejas E.Rudas 1
2 Baris Stefanovič 1980 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 2

Svorio kategorija +76 kg. 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Edgaras Milunas 1979 Šiauliai Taurus D.Taurosevičius 1
2 Gediminas Likošis 1979 Klaipėda Mirmidonas G.Lukošis 2

Dėl absoliutaus nugalėtojo vardo ir čempiono taurės

Absoliuti svorio kategorija 
eil.nr vardas, pavardė g.m. miestas, rajonas klubas treneris vieta
1 Viktor Tomaševič 1986 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 1
2 Lukas Danilevičius 1986 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 2
3 Lukas Pelakauskas 1991 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 3
4 Martynas Monkevičius 1993 Vilnius KMC“Smauglys“ R.Piepolis 4
5 Ruslan Petkevič 1990 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 5 9
6 Benas Lukas 1990 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 5 9
7 Arturas Matulevičius 1988 Vilnius Warriors team V.Stančaitis 5 9
8 Ignas Vaičiuls 1980 Klaipėda VŠĮ Kovos menų namai A.Andrieko 5 9
9 Gajus Brazionis 1997 Biržai jujutsu.lv A.Smolov, D.Pudov,A.Brazionis 5 9

Varžybų vyr teisėjas Dainius Burokas ( Švenčionys )

Varžybų vyr sekretorius Rolandas Lukoševičius ( Alytus)

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.