Lietuvos džiudžitso čempionatas 2015-03-21

LIETUVOS  DŽIUDŽITSU ČEMPIONATAS 2015

 

Rezultatai

Mergaitės

Svorio kategorija  iki 30  kg                                               Amžiaus grupė   iki 11  m.

 Vardas, pavardė         Miestas, klubas Vieta
Gabrielė Povilaitytė          Šakiai „Ošimas“ 1
Karina Lotyšaitė                  Vilnius „TORI“ 2

Svorio kategorija  60+  kg                                               Amžiaus grupė   iki 15  m.

Brigita Sruoginytė             Šakiai „Ošimas“ 1
Gabrielė Grybinaitė           Šakiai „Ošimas“ 2

Svorio kategorija  60+  kg                                               Amžiaus grupė   15-17  m.

 Auksė Kaušiūtė            Šakiai „Ošimas“ 1
Ieva Juškaitė                Šakiai „Ošimas“ 2
Eglė Bulotaitė               Šakiai „Ošimas“ 3
Anastasija Vdovenko   Latvija-Sev Arch
Anželika Petkevičiūtė  Vilnius „Udar“ 

JAUNUČIAI iki 11 m.

Svorio kategorija  iki 28  kg                                            Amžiaus grupė   iki 11 m.

Vardas, pavardė        Miestas, klubas Vieta
Marius Misiūnas         Šakiai „Ošimas“ 1
Rėjus Augustaitis           Šakiai ošimas 2
Eimantas Šarkauskas   Vilnius „TORI“ 3
Renaldas Maksvytis       Šakiai ošimas 

,Svorio kategorija  iki 32  kg                                               Amžiaus grupė   iki 11 m.

Vardas, pavardė               Miestas, klubas Vieta
Vygaudas Kaušius             Šakiai „Ošimas“ 1
Vakaris Garbačauskas          Vilnius „TORI“ 2
Matas Janušis                    Šakiai „Ošimas“ 3

Svorio kategorija  iki 36  kg                                               Amžiaus grupė   iki 11 m.

 Vardas, pavardė         Miestas, klubas Vieta
Marius Juckevič          Vilnius „Udar“ 1
Artur Kazak     Vilnius „Warriors team“ 2
Adomas Paliulis            Vilnius „TORI“ 3
Mantas Paliulis              Vilnius „TORI“ 

Svorio kategorija  iki 40  kg                                               Amžiaus grupė   iki 11 m.

 Vardas, pavardė         Miestas, klubas Vieta
Tomas Mulvinskas       Šakiai „Ošimas“ 1
Donatas Mileris      Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 52 kg                                               Amžiaus grupė   iki 11 m.

Vardas, pavardė             Miestas, klubas Pasta
Deividas Sruoginis          Šakiai „Ošimas“ 1
Ervinas Kromalcas          Šakiai „Ošimas“ 2
Pijus Bataitis                   Šakiai „Ošimas“ 3
Daivaras Demikis            Šakiai „Ošimas“ 

Svorio kategorija + 52 kg                                               Amžiaus grupė   iki 11 m.

1. Nojus Bataitis                Šakiai „Ošimas“ 1
2. Karolis Žukauskas         Šakiai „Ošimas“ 2
3. Mantas Zinkevičius        Šakiai „Ošimas“ 3

JAUNUČIAI iki 14m.

Svorio kategorija  iki 45  kg                                               Amžiaus grupė   iki 14 m.

 Vardas, pavardė      Miestas, klubas Vieta
Vilius Naujokas            Šakiai Ošimas 1
Rokas Belevičius       Šakiai „Ošimas“ 2
Eidvinas Vaitkus  Jurbarkas „Pantera“ 3

Svorio kategorija  iki 50  kg                                               Amžiaus grupė   iki 14 m.

 Vardas, pavardė        Miestas, klubas Vieta
Paulius Smirnovas   Jurbarkas „Pantera“ 1
Erikas Banevičius  Vilnius „Warriors team“ 2

Svorio kategorija  iki 55 kg                                               Amžiaus grupė   iki 14 m.

. Vardas, pavardė   Miestas, klubas Vieta
Tomas Vilkin    Vilnius „Warriors team“ 1
Maksims Rižovs         Latvija-Sev Arch 2

JAUNIAI

Svorio kategorija  iki 50  kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.
Vardas, pavardė                  Miestas, klubas Vieta
Mantas Klimantavičius        Ukmergė „Dziudo“ 1
Giedrius Merkevičius              Šakiai „Ošimas“ 2

Svorio kategorija  iki 55 kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.
Vardas, pavardė                         Miestas, klubas Vieta
Edgaras Ostikas                   Vilnius „Warriors team“ 1
Andrius Pauliukevičius                     Šakiai „Ošimas“ 2
Andrius Kairys                 Pakruojis“Skorpionas-BJJ“ 3

Svorio kategorija  iki 60 kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.
. Vardas, pavardė         Miestas, klubas Vieta
1. Danils Kucurs             Latvija-Sev Arch 1
2. Vaivods Georgij        Latvija-Sev Arch, 2
3. Mantas Matuliauskas  Vilnius „Warriors team“ 3

Svorio kategorija  iki 65 kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.

 Vardas, pavardė         Miestas, klubas Laimėta Vieta
Deividas Gubinskis         Vilnius „Warriors team“ 1
Vytautas Rudzevičius                 Šakiai „Ošimas“ 2

Svorio kategorija iki 70  kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.

. Vardas, pavardė      Miestas, klubas Vietos
Karolis Mulvinskas     Šakiai „Ošimas“ 1
Ignas Vaičiūnas         Šakiai „Ošimas“ 2
Sergejs Jefimovs      Latvija-Sev Arch 3
Henrikas Milmontas  Jurbarkas  „Pantera“
Darius Jasaitis          Šakiai „Ošimas“
Albert Lukoit         Vilnius warriors team

Svorio kategorija iki 75  kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.

Vardas, pavardė                  Miestas, klubas Vieta
Ernestas Varankevičius        Šakiai „Ošimas“ 1
Erik Butrim                                Vilnius „Udar“ 2
Ernestas Aliašėvič      Vilnius „Warriors team“ 3

Svorio kategorija  iki 85  kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.

. Vardas, pavardė            Miestas, klubas Vieta
Eimantas Sabataitis    Jurbarkas  „Pantera“ 1
Povilas Olekas                   Šakiai „Ošimas“  2

Svorio kategorija  + 85 kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.

Vardas, pavardė            Miestas, klubas Vieta
Virginijus Jucaitis              Šakiai „Ošimas“ 1
Edgar Jakubicki      Vilnius „Warriors team“ 2
Lukas Sutkaitis                  Šakiai „Ošimas“ 3

SUAUGĘ

Svorio kategorija  iki 66  kg                                               Amžiaus grupė       Suaugę

Vardas, pavardė                     Miestas, klubas Vieta
Raimond Gaidamovič    Vilnius „Warriors team“ 3
Konstantin Mokšin                       Vilnius „Udar“ 1
Žygimantas Ramaška     Ukmergė „Dziudo“ 2

Svorio kategorija  iki 72  kg                                               Amžiaus grupė       Suauge

Vardas, pavardė                  Miestas, klubas Vieta
Tadas Bybartas                        Šakiai „Ošimas“ 1
Ramūnas Timofejevas  Vilnius „Warriors team“ 2
Gintaras Stukas                       Šakiai „Ošimas“ 3
Giedrius Skinkys    Marijampolė „Gladijator gym“
Arnoldas Ragažinskas               Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija  iki 78  kg                                               Amžiaus grupė       Suauge

Vardas, pavardė               Miestas, klubas Vieta
Edmundas Masaitis               Šakiai „Ošimas“ 1
Dovydas  Žukauskas  Vilnius „Warriors team“ 2
Dalius Misevičius                   Šakiai „Ošimas“ 3

Svorio kategorija  iki 84  kg                                               Amžiaus grupė       Suauge

Vardas, pavardė                Miestas, klubas Vieta
Mindaugas Veržbickas      Ukmergė „Dziudo“ 1
Pavel Bazhenov                  Latvija-Sev Arch, 2
Ernestas Lukoševičius  Vilnius „Warriors team“ 3

Svorio kategorija  iki 91  kg                                               Amžiaus grupė       Suauge

Vardas, pavardė                    Miestas, klubas Vieta
Teodoras aukštuolis             Ukmergė „Dziudo“ 1
Tautvydas Libonas  Pakruojis“Skorpionas-BJJ“ 2
Mantas Bakšys                         Šakiai „Ošimas“ 3

LIETUVOS Kombat  DŽIUDŽITSU ČEMPIONATAS 2015
CJJ

Mergaitės

Svorio kategorija  iki 60  kg                                              Amžiaus grupė   15-17  m.
Anastasija Vdovenko   Latvija-Sev Arch 1
Anželika Petkevičiūtė   Vilnius „Udar“ 2

JAUNUČIAI iki 14m.

Svorio kategorija  iki 55 kg                                               Amžiaus grupė   iki 14 m.
Vardas, pavardė   Miestas, klubas Vieta
1. Maksims Rižovs  Latvija-Sev Arch 1
2. Marius Juckevič       Vilnius „Udar“ 2

JAUNIAI

Svorio kategorija  iki 60 kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.
Vardas, pavardė          Miestas, klubas Vieta
Vaivods Georgij             Latvija-Sev Arch, 2
Mantas Klimantavičius  Ukmergė „Dziudo“ 1

Svorio kategorija iki 75  kg                                               Amžiaus grupė nuo 15 m.  iki 17 m.
Vardas, pavardė             Miestas, klubas Vieta
Karolis Mulvinskas           Šakiai „Ošimas“ –
Ignas Vaičiūnas               Šakiai „Ošimas“
Ernestas Varankevičius    Šakiai „Ošimas“ 1
Erik Butrim                          Vilnius „Udar“ –
Sergejs Efimovs                Latvija-Sev Arch 2
Žygimantas Ramaška     Ukmergė „Dziudo“ 3

SUAUGĘ
Svorio kategorija  iki 72  kg                                               Amžiaus grupė       Suauge
Vardas, pavardė                    Miestas, klubas Vardas Vieta
Giedrius Skinkys                Marijampolė „Gladiator gym“ 3
Arnoldas Ragažinskas                           Šakiai „Ošimas“ 1
Konstantin Mokšin                                     Vilnius „Udar“ 2

Svorio kategorija  iki 84  kg                                               Amžiaus grupė       Suaugę

Vardas, pavardė          Miestas, klubas Vieta
Eimantas Sabataitis  Jurbarkas  „Pantera“ 2
Pavel Bazhenov              Latvija-Sev Arch 1

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.