„ATVIRAS JURBARKO DŽIUDŽITSU ČEMPIONATAS 2011“ 2011-04-03, Jurbarkas.

„ATVIRAS JURBARKO DŽIUDŽITSU ČEMPIONATAS 2011“
 
Amžiaus grupės, svorio kategorijos ir nugalėtojai:
   
Svorio kategorija  iki 28  kg                                               Amžiaus grupė   iki 13 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Paulius Smirnovas 9 28 Jurbarkas Pantera I vieta
2. Vytautas Naujokas 7 29 Ošimas, Šakiai II vieta
 
Svorio kategorija  iki 32 kg                                               Amžiaus grupė   iki 13 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Artūras Valiokas 10 32 Jurbarkas Pantera II vieta
2. Dovydas Kardauskas 10 30 Ošimas, Šakiai III vieta
3. Michail Latyšev 11 30 Dinamic Martial Arts, Vilnius I vieta
 
Svorio kategorija iki 36 kg                                               Amžiaus grupė   iki 13 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Mindaugas Naujokas 10 34 Ošimas, Šakiai
2. Robertas Balčius 10 36 Ošimas, Šakiai III vieta
3. Paulius Šileika 10 35 Ošimas, Šakiai I vieta
4. Lukas Kairis 10 33 Dinamic Martial Arts, Vilnius
5. Lukas Šileika 11 35 Ošimas, Šakiai II vieta
 
Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė   iki 13 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Henrikas Milmontas 12 39 Jurbarkas Pantera I vieta
2. Edvinas Balsaitis 12 39 Ošimas, Šakiai II vieta
3. Šarūnas Špinderaitis 11 45 Ošimas, Šakiai
4. Nikita Stech 10 37 Dinamic Martial Arts, Vilnius III vieta
 
Svorio kategorija  iki 45 kg                                               Amžiaus grupė   iki 13 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Gediminas Beržinskas 12 42 Jurbarkas Pantera I vieta
2. Aurimas Kardauskas  13 44 Ošimas, Šakiai III vieta
3. Žygimantas Ramaška 14 37 Ukmergės DK II vieta
4. Šarūnas Špinderaitis 11 45 Ošimas, Šakiai
 
Svorio kategorija iki 50 kg                                               Amžiaus grupė   iki 13 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Robert Zagurskij 13 50 Dinamic Martial Arts, Vilnius II vieta
2. Karolis Mulvinskas 13 48 Ošimas, Šakiai III vieta
3. Lukas Merkeliūnas 12 50 Ošimas, Šakiai
4. Ernestas Aliaševič 12 49 Dinamic Martial Arts, Vilnius I vieta
5. Jokūbas Dovydaitis 12 50 Ošimas, Šakiai
 
Svorio kategorija iki 55 kg                                               Amžiaus grupė  iki 13 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Povilas Olekas 13 54 Ošimas, Šakiai I vieta
2. Ernestas Grybauskas 13 55 Ošimas, Šakiai III vieta
3. Ernestas Varankevičius 11 56 Ošimas, Šakiai II vieta
 
Svorio kategorija  iki 60 kg                                               Amžiaus grupė   iki 13 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Rafal Bogdziewicz 13 69 Dinamic Martial Arts, Vilnius II vieta
2. Valdemaras Griniuk 13 59 Dinamic Martial Arts, Vilnius I vieta
 
MERGAITĖS
 
Svorio kategorija   iki 55  kg                                                      Amžiaus grupė  iki 17 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Raminta Juknaitė 16 55 Jurbarkas, Pantera III vieta
2. Vasiliauskytė Simona 16 54 Jurbarkas, Pantera  III vieta
3. Rūta Pečkaitytė 14 51 Ošimas, Šakiai II vieta
4. Judita Petro 15 51 Ukmergės DK I vieta
 
JAUNIAI
Svorio kategorija  iki 50   kg                                    Amžiaus grupė nuo 14 m.  iki 17 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Tomas Smirnovas 15 50 Džiudžitsu, Kaunas I vieta
2. Aurimas Jakovičius 13 49 Dinamic Martial Arts, Vilnius II vieta
 
Svorio kategorija iki 55 kg                               Amžiaus grupė nuo 14 m.  iki 17 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Kipras Padribonis 17  55 „Igoramas“, Molėtai
2. Žilvinas Sungaila 17 55 Jurbarkas Pantera II vieta
3. Justas Petravičius 15 55 SK „KLASIK“, Tauragė III vieta
4. Jeronimas Domanskis 14 55 Ukmergės DK I vieta
 
Svorio kategorija  iki 60  kg                                      Amžiaus grupė nuo 14 m.  iki 17 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Mantas Lilionis 17 58 „Igoramas“, Molėtai I vieta
2. Gytis Petravičius  16 58 Audra, Šakiai
3. Gytis Sabutis 15 60 SK „KLASIK“, Tauragė III vieta
4. Andrius Dailidė 16 59 Ošimas, Šakiai II vieta
 
Svorio kategorija  iki 65 kg                                       Amžiaus grupė nuo 14 m.  iki 17 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Matas Mačiulaitis 17 61 Jurbarkas, Pantera II vieta
2. Edgaras Agintas 17 60 Ošimas, Šakiai
3. Vaidas  Čiauška   15 64 Jurbarkas Pantera III vieta
4. Mindaugas Jakas 14 64 Ukmergės DK
5. Daumantas Rimavičius 14 64 Ukmergės DK
6. Aivaras Simonaitis 14 64 Ukmergės DK I vieta
 
Svorio kategorija iki 70  kg                                       Amžiaus grupė nuo 14 m.  iki 17 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Vaidas Mačiulevičius 16 69  „Igoramas“, Molėtai
2. Dainius Stirbys 17 69 SK „KLASIK“, Tauragė III vieta
3. Marius Tumanovas 17 70 Dinamic Martial Arts, Vilnius II vieta
4. Laurynas Petrašiūnas 16 70 Ukmergės DK
5. Mantas Balčius 16 70 Ošimas, Šakiai
6. Darius Minkevičius 17 72 Dainralfas II vieta
 
Svorio kategorija  iki  80 kg                                     Amžiaus grupė nuo 14 m.  iki 17 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Tomas Tachtamiševas 16 79 SK „KLASIK“, Tauragė
2. Žygimantas Endriukaitis 17 80 Ošimas, Šakiai
3. Aivaras Norkevičius 17 77 Ošimas, Šakiai II vieta
4. Klaudijus Aukštuolis 15 77 Ukmergės DK I vieta
5. Mantas Vienažindis 17 78 Audra, Šakiai III vieta
 
SUAUGUSIEJI
Svorio kategorija iki 60  kg                                               Amžiaus grupė nuo 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Paulius Mockevičius 18 54 Jurbarkas, Pantera II vieta
2. Donatas Petravičius 21 60 SK „KLASIK“, Tauragė I vieta
3. Mindaugas Orlingis 18 57 Ukmergės DK III vieta
 
Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė nuo 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Deividas Misevičius 18 67 Ošimas, Šakiai III vieta
2. Mindaugas Daineka 25 66 Ukmergės DK I vieta
3. Edgaras Rimavičius 18 62 Dainralfas II vieta
 
Svorio kategorija iki 72  kg                                               Amžiaus grupė nuo 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Ramūnas Paliunis 31 70  „Igoramas“, Molėtai II vieta
2. Saulius Bučius 23 72 SK „KLASIK“, Tauragė I vieta
3. Tomas Girdauskas 18 72 Ošimas, Šakiai
4. Lukas Samulevičius 18 71 Pantera, Jurbarkas III vieta
 
Svorio kategorija iki 78  kg                                               Amžiaus grupė nuo 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Aurimas Šmigelskis 18 77 Ukmergės DK III vieta
2. Vytautas Zubrickas 20 77 Jurbarkas, Pantera
3. Justas Šefleris  19 74 Jurbarkas, Pantera  I vieta
4. Modestas Stoškus 19 78 SK „KLASIK“, Tauragė
5. Mantas Dovydaitis 20 78 SK „KLASIK“, Tauragė
6. Matas Stebuliauskas 18 78 Dainralfas II vieta
7. Dominykas Klajumas  78 Lutador
 
Svorio kategorija  iki 84 kg                                               Amžiaus grupė nuo 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Romualdas Girdiušas   84 Lutador I vieta
2. Raimondas Sinica 25 79 Igoramas, Molėtai
3. Robertas Gedvainis 19 84 SK „KLASIK“, Tauragė
4. Mindaugas Venckus 19 84 SK „KLASIK“, Tauragė
5. Vytautas Vaičiulevičius 19 84 Ošimas, Šakiai III vieta
6. Andrius Liudvinavičius 18 84 Pantera, Jurbarkas II vieta
 
Svorio kategorija  + 91  kg                                               Amžiaus grupė nuo 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė  Gimimo metai  Svoris Miestas, klubas Pastabos
1. Danielius Girdiušas  88 Lutador, Vilnius III vieta
2. Audrius Jokūbaitis 20 100 Ošimas, Šakiai I vieta
3. Tomas Vaicickas 19 108 Dainralfas II vieta
Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.