„Atviras Lietuvos džiudžitso turnyras 2010“ 2010-03-06, Jurbarkas

Rezultatai:
Svorio kategorija  28 kg, amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.
Paulius Smirnovas, Jurbarkas Pantera      1 vieta
Edvinas Ževžikovas, Jurbarkas Pantera    2 vieta
Arnas Eidiukaitis, Šakiai Ošimas               3 vieta
Svorio kategorija  32  kg, amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.
Ernestas Sakas, Ukmergė Dziudo             1 vieta
Lukas Šileika, Šakiai Ošimas                     2 vieta
Lukas Kairis, Vilnius Dinamic Martial Arts   3 vieta
Svorio kategorija 36 kg, amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.
Mažvydas Bernikas, Jurbarkas Pantera   1 vieta
Aurimas Stanaitis, Šakiai Ošimas            2 vieta
Mintaras Šakys, Jurbarkas Pantera          3 vieta
Svorio kategorija  40 kg, amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.
Ernestas Aliaševič, Vilnius Dinamic Martial Arts 1 vieta
Edvinas Balsaitis, Šakiai Ošimas                       2 vieta
Šarūnas Špinderaitis, Šakiai Ošimas                3 vieta
Svorio kategorija  45 kg, amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.
Modestas Levišauskas, Šakiai Ošimas           1 vieta
Mintaras Levišauskas, Šakiai Ošimas             2 vieta
Svorio kategorija  virš 45 kg, amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.
Edgaras Jakubicki, Vilnius Dinamic Martial Arts 1 vieta
Svorio kategorija  45  kg, amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.
Gytis Lazauskas, Vilnius Dinamic Martial Arts  1 vieta
Tomas Smirnovas, Kaunas Džiudžitsu           2 vieta
Matas Margaitis, Vilnius Dinamic Martial Arts   3 vieta
Svorio kategorija  50 kg, amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.
Jaronimas Domanskis, Ukmergė Dziudo     1 vieta
Paulius Jokubaitis, Jurbarkas Pantera          2 vieta
Povilas Olekas, Šakiai Ošimas                       3 vieta
 
Svorio kategorija 55 kg, amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.
Aivaras Simonaitis, Ukmergė Dziudo           1 vieta
Andrius Dailidė, Šakiai Ošimas                     2 vieta
Tadas Lilionis, Molėtai Igoramas                  3 vieta
Svorio kategorija  60 kg, amžiaus grupė nuo 12m.  iki 15 m.
Tomas Akstinas, Jurbarkas Pantera           1 vieta
Juozas Kardauskas, Šakiai Ošimas           2 vieta
Svorio kategorija  65  kg, amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.
Tadas Bernotavičius, Jurbarkas Pantera  1 vieta
Mantas Stankis, Kaunas Juozo Vinsos     2 vieta
Vaidas Mačiulevičius, Molėtai Igoramas   3 vieta
Svorio kategorija virš 65  kg, amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.
Klaudijus Aukštuolis, Ukmergė Dziudo  1 vieta
Vilius Baranauskas, Šakiai Ošimas       2 vieta
Marius Bakas, Šakiai Ošimas                 3 vieta
Svorio kategorija  60 kg, amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.
Robertas Kazakas, Vilnius Dinamic Martial Arts 1 vieta
Paulius Mackevičius, Jurbarkas Pantera           2 vieta
Svorio kategorija 65  kg, amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.
Ramūnas Timofejavas, Vilnius Dinamic Martial Arts 1 vieta
Raividas Jarušaitis, Jurbarkas Pantera                     2 vieta
Vytautas Žemaitis, Šakiai Ošimas                              3 vieta
Svorio kategorija  70 kg, amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.
Donatas Petrauskas, Šakiai Ošimas             1 vieta
Tomas Girdauskas, Šakiai Ošimas               2 vieta
Vytautas Pavalkis, Šakiai Ošimas                   3 vieta
Svorio kategorija  75  kg, amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.
Aivaras Norkevičius, Šakiai Ošimas      1 vieta
Edvinas Plaušinis, Šakiai Ošimas        2 vieta
Svorio kategorija  80 kg, amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.
Žygimantas Paškauskas, Šakiai Ošimas  1 vieta
Valdas Subačius, Šakiai Ošimas               2 vieta
Mindaugas Urbaitis, Šakiai Ošimas           3 vieta
Svorio kategorija  70  kg, amžiaus grupė nuo 19 m.
Justas Šefleris, Jurbarkas Pantera   1 vieta
Tadas Bybartas, Šakiai Ošimas         2 vieta
Erikas Suslovas, Šakiai Audra            3 vieta
Svorio kategorija  75 kg, amžiaus grupė nuo 19 m.
Vaidas Morkevičius, Kaunas Juozo Vinsos 1 vieta
Vytautas Martinkevičius, Šakiai Ošimas       2 vieta
Svorio kategorija  81  kg, amžiaus grupė nuo 19 m.  suaugę
Mindaugas Verzbickas, Ukmergė Dziudo  1 vieta
Aurimas Valionis, Kaunas Džiudžitsu         2 vieta
Andrius Abraitis, Kaunas Džiudžitsu           3 vieta
Svorio kategorija  90  kg, amžiaus grupė nuo 19 m.
Vladislav Kovrickin, Elektrėnai Pantera           1 vieta
Donatas Sandanavičius, Jurbarkas Pantera 2 vieta
Aleksandr Guzejev , Vilnius                                  3 vieta
Svorio kategorija 100 kg, amžiaus grupė nuo 19 m.
Darius Nenurtas, Elektrėnai Pantera                      1 vieta
Antonas Senkevičius, Vilnius Dinamic Martial Arts 2 vieta
Robertas Macenskas, Kaunas Juozo Vinsos       3 vieta
Svorio kategorija  70  kg, mergaitės
Aurelija Šukytė, Kaunas Džiudžitsu      1 vieta
Kamilė Ripinskaitė, Šakiai Ošimas     2 vieta
Kornelija Narušytė, Ukmergė Dziudo  3 vieta
Svorio kategorija   60 kg, mergaitės
Gustė Adomavičiūtė, Ukmergė Dziudo      1 vieta
Jolita Ramanauskaitė,  Ukmergė Dziudo   2 vieta
Raminta Plėšikaitė,  Šakiai Ošimas            3 vieta
Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.