2012

2012-2013m.m. B lygos krepšinio komandos „Ošimas” sudėtis:
*Darius Mockus *Edvinas Adomaitis *Erikas Kazlauskas *Rinaldas Sakalauskas *Vytautas Bilinskas *Karolis Vylimaitis *Rolandas Murauskas *Aivaras Fovas *Vaidas Paspirgėlis *Audrius Olšauskas


Jurbarke, spalio 27 d. A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko „ATVIRAS JURBARKO MMA DŽIUDŽITSU ČEMPIONATAS 2012“, kuriame dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Molėtų, Tauragės, Šakių ir Jurbarko. Renginys prasidėjo nuo pačių mažiausių sportininkų ir baigėsi absoliučia svorio kategorija. Čia galėjo susirungti visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus ir svorio. Absoliučiu čempionu tapo vilnietis Karolis Žaltauskas. Čempionate dalyvavo 72 sportininkai.
Pagrindiniai čempionato organizatoriai buvo Jurbarko sporto klubas „Pantera“ ir Jurbarko A. Giedraičio – Giedriaus gimnazija. Šakių sporto klubui „Ošimas” atstovavo 6 sportininkai iš jų 3 iškovojo 3 prizines vietas: Martynas Olekas 2vieta, Liudas Stulgaitis 3vieta, Ernestas Varankevičius 2vieta.


 

2012 metų rugsėjo 17 dieną, Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje įvyko Sveikatos projektinis  renginys „Mylėk save”.Renginyje dalyvavo MPRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus,Lukšių Vinco Grybo gimnazijos,Griškabūdžio gimnazijos,Paluobių pagrindinės mokyklos ir Šakių džiudžitso klubo ,,Ošimas” mokiniai.
Renginį vedė MPRC K.Naumiesčio skyriaus kultūros mokytojas Vytautas Smirnovas ir zen praktikas iš Šakių  klubo ,,Ošimas” Ričardas Uždravis.
Renginio metu Ričardas Uždravis mokinius supažindino su Jogos ,,Saulės pasveikinimu”.Vytautas Smirnovas mokė kvėpuoti diafragma.Paiškino remiantis naujausiais moksliniais tyrimais, kad  ne judėjimas ar sportas, o tik diafragminis kvėpavimas įjungia limfinės sistemos veiklą, skirtą efektyviam organizmo valymui, kad anglies dvideginio koncentracija kraujyje išplečia arterijas ir sudaro puikias sąlygas”nunešti”deguonį į pačias atokiausias organizmo vietas, ir todėl gilus kvėpavimas su pauzėmis-tai gyvybiškai efektyvi pulsacija.
Mokiniai noriai darė pratimus, o po renginio su įspūdžiais aptarinėjo patirtą malonumą.Renginį vedantys  instruktoriai buvo apdovanoti MPRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus  padėkos raštais.


2012-05-22 ŠAKIŲ RAJONO MPRC K.NAUMIESČIO SKYRIUJE VYKO ŠTANGOS SPAUDIMO VARŽYBOS


2012-05-13 Paluobių pagrindinėje mokykloje vyko  ŠAKIŲ  RAJONO  1-ASIS ATVIRAS DŽIUDŽITSO IR KOBUDO TECHNIKOS DEMONSTRAVIMO ČEMPIONATAS


2012-04-07  Bušido turnyras SWAT 29


2012m., kovo 25 d. Jurbarke, A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko
„ATVIRAS LIETUVOS DŽIUDŽITSU  ČEMPIONATAS“

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.