2019-09.28 d. Šiauliuose įvyko Europos grappling imtynių čempionatas.

Europos grappling imtynių čempionatas Šiauliuose 2019-09.28 d. Šiauliuose įvyko Europos grappling imtynių čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo Šakių s/k ,,Ošimo‘‘ bendra komanda su Jaunimo kūrybos ir sporto centro dziudistais Sportininkai pasiekė nors ir nelengvų, bet gražių pergalių. 1vietų aukso medalius iškovojo : Ieva Smirnovaitė(Šakių gimnazija),Marius Juočiūnas(Lukšių Vinco Grybo gimnazija), Ieva Ėringytė(Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyrius). 2vieos sidabro medalius iškovojo : Jurita Janušytė(Griškabūdžio gimnazija), Ariana Šuopytė(Lukšių Vinco Grybo gimnazija), Viltė Merkevičiūtė(Sintautų pagrindinė mokykla) ir Modestas Merkevičius. 3 vietų bronzos medalius iškovojo: Vygaudas Kaušius(Griškabūdžio gimnazija) ,Ignas Žekonis(Griškabūdžio gimnazija), Augis Povilaitis (Vilkaviškio ,,Aušros” gimnazija ir Vakarė Eidukaitytė.(Šakių ,,Varpo” pagrindinė mokykla. Europos grappling imtynių čempionatui sportininkus parengė treneris Vytautas Smirnovas . Aida Vasiliauskaitė(s/k ,,Audra”) merginų grupėje tapo absoliučia nugalėtoja ir iškovojo Europos grapling imtynių čempionės diržą. Dėkoju visų minėtų,mokyklų kūno kultūros mokytojams prisidejus prie sportininkų bendro fizinio pasirengimo .Taip pat dėkoju už sportininkų medicininę priežiūrą gydytojui A.Tarnauskui ir Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistei B.PetrauskieneiI Tik dirbdami kartu mes galime teisinga linkme ugdyti jaunimą ir garsinti savo miesto, savo įmonių,savo mokyklų ir Lietuvos vardą įvairaus rango varžybose.

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.