2017-02-25 Pakruojo atviras grappling imtynių čempionatas

2017m. PAKRUOJO ATVIRAS GRAPPLING ČEMPIONATAS
2017 02 25
PAKRUOJIS
U-11 Vaikai ( berniukai 2006 gimimo metai ir jaunesni )
Svorio kategorija iki 33 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Dovydas Žemys 2007 Švenčionys Liūto narvas Dainius Burokas 1
2 Nojus Rimdeika 2006 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošius 2
3 Domas  Paulauskas 2007 Pakruojis Skorpionas-BJJ Modestas Ušinskas 3
Svorio kategorija iki 39 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Mantas Nalivaika 2007 Švenčionys Liūto Narvas Dainius Burokas 1
2 Donatas Vimbaras 2008 Kaunas Adrenalinas Saulius Džiaugys 2
U-13 Vaikai ( berniukai 2004-2005 gimimo metai )
Svorio kategorija iki 36 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Marek Stefanovskij 2004 Vilnius Warriors Team Voldemaras Stančaitis 1
2 Vygaudas Kaušius 2005 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 2
3 Nedas Udrėnas 2005 Pakruojis Skorpionas-BJJ Modestas Ušinskas 3
Svorio kategorija iki 48 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Kasparas Masevičius 2004 Švenčionys Liūto narvas Dainius Burokas 1
2 Dominykas Sakovičius 2004 Švenčionys Liūto narvas Dainius Burokas 2
3 Donardas Rozga 2005 Mažeikiai VŠĮ „Kovinės savigynos SK“ Virgilijus Vaičius 3
Svorio kategorija iki 52 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Ignas Žekonis 2003 Šakiai Audra Neringa Žebrauskienė 1
2 Karolis Kučikas 2005 Mažeikiai VŠĮ „Kovinos savigynos SK“ Virgilijus Vaičius 2
Svorio kategorija virš 52 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Pijus Bataitis 2004 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 1
2 Lukas Jurgaitis 2004 Pakruojis Skorpionas-BJJ Modestas Ušinskas 2
3 Nojus Bataitis 2004 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 3
4 Danielius Andrejevas 2004 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošiūnas 4
U-15 Vaikinai 2002-2003 gimimo metai
Svorio kategorija iki 48 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Markas Bavėjanas 2003 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Lukas Lazdauskis 2002 Kaunas Fighter House Donatas Uktveris 2
Svorio kategorija iki 56 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Edgaras Čeilitka 2002 Pakruojis Skorpionas-BJJ Modestas Ušinskas 1
2 Mantas Rimeika 2003 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošiūnas 2
3 Mantas Kilda 2002 Pakruojis Skorpionas-BJJ Modestas Ušinskas 3
Svorio kategorija iki 60 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Deividas Sruoginis 2003 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 1
2 Dovydas Rakauskas 2003 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošiūnas 2
3 Avaras Banevičius 2003 Šiauliai Taurus Mantas Vaidelauskas 3
4 Vilius Naujokas 2002 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 4
Svorio kategorija iki 64 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Dovydas Talubinskas 2003 Kaunas Fighter House Donatas Uktveris 1
2 Tomas Stravinskas 2002 Pakruojis Skorpionas-BJJ Modestas Ušinskas 2
3 Augis Povilaitis 2002 Šakiai Audra Neringa Žebrauskienė 3
Svorio kategorija virš 64 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Natas Burokas 2002 Švenčionys Liūto Narvas Dainius Burokas 1
2 Lukas Kirka 2003 Švenčionys Liūto Narvas Dainius Burokas 2
3 Dovydas Termenas 2002 Kaunas Adrenalinas Saulius Džiaugys 3
U-17 Vaikinai 2000-2001 gimimo metai
Svorio kategorija iki 56 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Augustinas Petrovskis 2001 Švenčionys Liūto narvas Dainius Burokas 1
2 Robertas Keršys 2001 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošiūnas 2
Svorio kategorija iki 64 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Donatas Klimovas 2000 Šakiai Audra Neringa Žebrauskienė 1
2 Modestas Merkevičius 2000 Šakiai Audra Neringa Žebrauskienė 2
3 Laurynas Makaveckas 2000 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošiūnas 3
4 Lukas Kutavičius 2001 Pakruojis Skorionas-BJJ Modestas Ušinskas 4
5 Erikas Rimkus 2001 Kaunas Adrenalinas Saulius Džiaugys 5   6
6 Damian Majevski 2001 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 5   6
Svorio kategorija iki 68 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Edvinas Čiarna 2000 Pakruojis Skorpionas -BJJ Modestas Ušinskas 1
2 Aronas Klimašauskas 2001 Šakiai Audra Neringa Žebrauskienė 2
Svorio kategorija iki 76 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Jaroslav Turkievič 2000 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Mateusz Vasilevskij 2000 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 2
Svorio kategorija virš 76 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Kasparas Strazdas 2000 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Dovydas Vilčinskas 2000 Mažeikiai VŠĮ „Kovos menų SK“ Virgilijus Vaičius 2
3 Robertas Gruodis 2000 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 3
4 Martynas Doveikis 2001 Vilnius Warriors Team Valdemaras Stančaitis 4
U-19 Vaikinai 1998-1999  gimimo metai
Svorio kategorija iki 72 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Romas Jonelis 1999 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Mateusz Gvardiavski 1998 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 2
3 Edgaras Marcinkevič 1999 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 3
Svorio kategorija iki 76 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Ernestas Varankevčius 1999 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 1
2 Justinas Špiliauskas 1998 Pakruojis Skorpionas-BJJ Modestas Ušinskas 2
3 Ignas Modzeliauskas 1999 Kaunas Adrenalinas Saulius Džiaugys 3
4 Paulius Tamulis 1999 Kaunas Adrenalinas Saulius Džiaugys 4
Svorio kategorija iki 80 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Jokūbas Basijokas 1999 Vilnius KMC „Smauglys „ Ričardas Piepolis 1
2 Ričardas Malinauskas 1999 Vilnius KMC „Smauglys „ Ričardas Piepolis 2
Svorio kategorija virš 84 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Paulius Svedas 1998 Kaunas Fighter House Donatas Uktveris 1
2 Lukas Sutkaitis 1998 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 2
3 Kasparas Igaris 1999 Kaunas Adrenalinas Saulius Džiaugys 3
Suaugusieji pradedanteji 1997 gimimo metai ir vyresni
Svorio kategorija iki 68 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Michai Jablonski 1993 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 1
2 Sergej Poltorak 1997 Vilnius Laumžirgis Irmantas Radavičius 2
3 Kastytis Gabalis 1997 Mažeikiai VŠĮ „Kovos menų SK „ Virgilijus Vaičius 3
Svorio kategorija iki 72 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Liudas Bogušas 1993 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošiūnas 1
2 Piotr Janzuk 1990 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 2
3 Justas Bogušas 1993 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošiūnas 3
Svorio kategorija iki 76 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Vytautas Vasiliauskas 1999 Klaipėda KMN Andrey Andrienko 1
2 Martynas Banaitis 1996 Kaunas Fighters House Donatas Uktveris 2
3 Benediktas  Vytas 1993 Vilnius Faiteris Arnoldas Lukošiūnas 3
4 Diamon Dszymkovski 1992 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 4
Svorio kategorija iki 84 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Lukas Mackevičius 1997 Šakiai Ošimas Vytautas Smirnovas 1
2 Artsiom Sushko 1992 Baltarusija Bersekers Team Milosz Staškevicz 2
3 Marius Pavlovas 1997 Vilnius KMC „Smauglys „ Ričardas Piepolis 3
4 Rokas Jankauskas 1995 Klaipėda Kovos menų namai Marius Rudnickas 4
Svorio kategorija virš 84 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Arkadiusz Pvotko 1996 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 1
2 Karolis Šežikas 1985 Klaipėda Kovos menų namai Marius Rudnickas 2
3 Rafal Vysocki 1993 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 3
4 Jan Podurgiel 1993 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 4
Suaugusieji  1997 gimimo metai ir vyresni
Svorio kategorija iki 68 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Laimonas Stančaitis 1990 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Konstantin Mokšin 1977 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 2
3 Paulius Žemrieta 1996 Kaunas Team Legion Rokas Naruševičius 3
Svorio kategorija iki 72 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Sergej Grečicho 1985 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Juozas Bakutis 1984 Plungė Plungės dziudo klubas Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius 2
3 Benas Razumas 1989 Šiauliai Taurus MMA Mantas Vaidelauskas 3
4 Renatas Buškus 1987 Kaunas-Radviliškis Team Legion-Otso gym Rokas Naruševičius 4
Svorio kategorija iki 76 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Tadas Lilionis 1995 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Albertas Kašėta 1965 Vilnius Arėjas Albertas Kašėta 2
3 Gajus Brazionis 1997 Biržai Audrius Brazionis 3
4 Andrius Jankauskas 1989 Klaipėda Kovos menų namai Andrey Andrienko 4
5 Boris Stefanovskij 1980 Vilnius Warriors Team Valdemaras Stančaitis 5
Svorio kategorija iki 80 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Viktor Tomaševič 1986 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Juozas Petkelis 1990 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 2
3 Miloš Staškievicz 1990 Lenkija Bersekers Team Milosz Staškevicz 3
4 Robertas Zimkus 1986 Plungė Plungės dziudo klubas Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius 4
5 Alvydas Pavliukevičius 1997 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 5   6
6 Matas Stebuliauskas 1993 Kaunas Fighter house Donatas Uktveris 5   6
Svorio kategorija iki 90 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Ignas Petkus 1987 Pakruojis Skorpionas -BJJ Modestas Ušinskas 1
2 Darius Minkevičius 1993 Kaunas Fighter House Donatas Uktveris 2
3 Aleksandr Guzejev 1986 Vilnius Laumžirgis Irmantas Radavičius 3
4 Gediminas Lukošius 1979 Klaipėda Mirmidonas Gediminas Lukošis 4
Svorio kategorija virš 90 kg
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Ruslan Petkevič 1990 Vilnius Warriors Team Valdemaras Stančaitis 1
2 Arnoldas Vaičius 1991 Mažeikiai VŠĮ „Kovinės saviginos SK“-Taurus Virgilijus Vaičius, Mantas Vaidelauskas 2
Dėl absoliutaus nugalėtojo vardo ir Pakruojo r. mero taurės
Eil nr. Vardas,pavardė g.m. Miestas, rajonas Klubas Treneris Vieta
1 Tomas Smirnovas 1995 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 1
2 Sergej Grečicho 1985 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 2
3 Klaudijus Kunšteinas 1996 Kaunas Legion-BJJ Rokas Naruševičius 3
4 Laimonas Stančikas 1990 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 4
5 Viktor Tomaševič 1986 Vilnius KMC „Smauglys“ Ričardas Piepolis 5    7
6 Ruslan Petkevič 1990 Vilnius Warriors Team Valdemaras Stančaitis 5   7
7 Arnoldas Vaičius 1991 Mažeikiai VŠĮ „Kovinės savigynos SK“- Taurus Virgilijus Vaičius, Mantas Vaidelauskas 5   7
Viso dalyvavo : 109 sportininkai
Dalyvavo sportininkai iš : 1. Baltarusijos, 2. Lenkijos, 3.Švenčionių, 4. Vilniaus, 5.Kauno, 6.Šakių, 7.Mažeikių, 8. Šiaulių,
9.Klaipėdos, 10. Plungės, 11. Radviliškio, 12. Biržų, 13. Pakruojo.
Varžybų vyr teisėjas Dainius Burokas ( Švenčionys )
Varžybų vyr sekretorius Rolandas Lukoševičius ( Alytus )
Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.