2017-01-28 Vilniaus miesto Atviras Grappling imtynių čempionatas

2017 m. VILNIAUS MIESTO ATVIRO GRAPPLING IMTYNIŲ ČEMPIONATO

P R O T O K O L A S

VILNIUS 2017 01 28

Merginos

Svorio kategorija iki 30 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Evija Kutkaitė

2007

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

1
2

Gabrielė Grigaitytė

2008

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

2
3

Justina Radiukevičiūtė

2008

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

3

Svorio kategorija iki 39 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Irma Barinova

1999

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

1

Svorio kategorija iki 55 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

gm.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Ieva Smirnovaitė

2003

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

1
2

Benita Eidikytė

2004

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

2
3

Emilija Andrijauskaitė

2003

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

3

Svorio kategorija virš 55 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

gm.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Brigita Sruoginytė

2001

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

1
2

Evelina Eidikytė

2000

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

2

U-11, Vaikai ( berniukai ) 2006 gimimo metai ir jaunesni

Svorio kategorija iki 27 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Oleg Baldovskij

2007

Vilnius

Pankratos

Konstantin Mokšin

1
2

Audriu Koobas

2007

Vilnius

Vale Tudo MMA Akademija

Liudvikas A.Masiulevičius

2
3

Lukas Bielčius

2010

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

3
4

Aronas Cicėnas

2011

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

4
5

Karolis Kalinauskas

2006

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

5 6

6

Dominykas Bely

2008

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

5 6

Svorio kategorija iki 30 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Daniel Burdo

2008

Vilnius

Pankrotas

Konstantin Mokšin

1
2

Dovydas Žemys

2007

Švenčionys

Liūto Narvas

Dainius Burokas

2
3

Rokas Macelis

2007

Kaunas

Adrenalinas

Saulus Džiaugys

3
4

Ernestas Stančaitis

2007

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

4

Svorio kategorija iki 33 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Matas Jaroševičius

2006

Vilnius

KMC“Smauglys“

Sergej Grečicho

1
2

Vladislav Makovskij

2006

Vilnius

Pankratos

Konstantin Mokšin

2

Svorio kategorija iki 36 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Emilijus Kaganovičius

2006

Vilnius

KMC“Smauglys“

Sergej Grečicho

1
2

Daniel Afanasjev

2006

Vilnius

Pankratos

Konstantin Mokšin

2
3

Matas Vėlyvis

2006

Palanga

Arėjas

E.Doržinkevičius, D.Čelpanov

3

Svorio kategorija virš 48 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Matvej Dolgušin

2006

Vilnius

KMC“Smauglys“

Sergej Grečicho

1
2

Kevinas Žukevičius

2007

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

2

U-13, Vaikinai 2004-2005 gimimo metai

Svorio kategorija iki 33 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Marek Stefaovskij

2004

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

1
2

Vygaudas Kaušius

2005

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

2

Svorio kategorija iki 36 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Nedas Udrėnas

2005

Pakruojis

Skorpionas – BJJ

Modestas Ušinskas

1
2

Rapolas Veanckevičius

2005

Palanga

Arėjas

E.Doržinkevičius, D.Čelpanov

2

Svorio kategorija iki 42 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Marius Juckevič

2004

Vilnius

Pankratos

Konstantin Mokšin

1
2

Mindaugas Motiekaitis

2005

Jonava

Faiteris

Arnoldas Lukošiūnas

2

Svorio kategorija iki 48 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Kasparas Masevičius

2005

Švenčionys

Liūto narvas

Dainius Burokas

1
2

Tichon Belik

2005

Vilnius

KMC“Smauglys“

Sergej Grečicho

2
3

Dominykas Sakovič

2004

Švenčionys

Liūto narvas

Dainius Burokas

3
4

Vakaris Viršilas

2005

Palanga

Arėjas

E.Doržinkevičius, D.Čelpanov

4

Svorio kategorija iki 52 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Danielius Andrejevas

2004

Vilnius

Faiteris

Arnoldas Lukošiūnas

1
2

Matas Kalvis

2005

Palanga

Arėjas

E.Doržinkevičius, D.Čelpanov

2

Svorio kategorija virš 52 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Pijus Bataitis

2004

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

1
2

Robertas Gramauskas

2005

Palanga

Arėjas

E.Doržinkevičius, D.Čelpanov

2
3

Lukas Jurgaitis

2004

Pakruojis

Skorpionas-BJJ

Modestas Ušinskas

3
4

Nojus Bataitis

2004

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

4

U-15, Vaikinai 2002-2003 gimimo metai

Svorio kategorija iki 42 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Michail Michailenko

2002

Vilnius

KMC“Smauglys“

Konstantin Mokšin

1
2

Edgar Miliaškevič

2002

Vilnius

Pankratos

Sergej Grečicho

2

Svorio kategorija iki 45 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Markas Bavėjanas

2003

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Tomas Mulvinskas

2003

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

2

Svorio kategorija iki 52 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Mantas Kilda

2002

Pakruojis

Skorpionas-BJJ

Modestas Ušinskas

1
2

Arnoldas Žukovskis

2002

Vilnius

Pankratos

Konstantin Mokšin

2
3

Ignas Žekonis

2003

Šakiai

Audra

Neringa Žebrauskienė

3
4

Mantas Verseckas

2002

Palanga

Arėjas

E.Doržinkevičius, D.Čelpanov

4
5

Deividas Zumbievičius

2002

Jurbarkas

Pantera

Mindaugas Smirnovas

5

Svorio kategorija iki 56 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Edgaras Čelitka

2002

Pakruojis

Skorpionas-BJJ

Modestas Ušinskas

1
2

Vadim Babič

2003

Vinius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2
3

Deivydas Filimonovas

2003

Vilnius

3

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Deividas Sruoginis

2003

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

1
2

Dovydas Rakauskas

2003

Jonava

Faiteris

Arnoldas Lukošiūnas

2

Svorio kategorija iki 64 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Lukas Kirka

2003

Švenčionys

Liūto narvas

Dainius Burokas

1
2

Dovydas Talubinskas

2003

Kaunas

Fighter House

Donatas Uktveris

2
3

Donatas Jurgelevičius

2003

Vilnius

KMC“Smauglys“

Sergej Grečicho

3

Svorio kategorija iki 68 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Natas Burokas

2002

Švenčionys

Liūto narvas

Dainius Burokas

1
2

Dovydas Terminas

2002

Kaunas

Adrenalinas

Saulus Džiaugys

2

Svorio kategorija virš 72 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Marius Juočiūnas

2002

Šakiai

Audra

Neringa Žebrauskienė

1
2

Sergej Legorian

2002

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

2
3

Oleg Fiodorov

2003

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

3

U-17, Vaikinai 2000-2001 gimimo metai

Svorio kategorija iki 52 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Erika Šokurovas

2000

Utena

Impulsas

Kastytis Stankevičius

1
2

Robertas Polonski

2001

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2

Svorio kategorija iki 56 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Artemij Aksiutov

2001

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

1
2

Klaidas Sakalauskas

2000

Kaunas

Fighter house

Donatas Uktveris

2

Svorio kategorija iki 60 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Vilius Sasnauskas

2001

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Aleksandr Michalovskij

2001

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2

Svorio kategorija iki 64 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Lukas Kutavičius

2001

Pakruojis

Skorpionas-BJJ

Modestas Ušinskas

1
2

Lukas Kuncaitis

2000

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2
3

Dovydas Kardauskas

2000

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

3
4

Timas Kudaba

2000

Vilnius

Pankrotas

Konstantin Mokšin

4
5

Laurynas Makaveckas

2000

Vilnius

Faiteris

Arnoldas Lukošiūnas

5 7

6

Modestas Merkevičius

2000

Šakiai

Audra

Neringa Žebrauskienė

5 7

7

Tomas Stravinskas

2002

Pakruojis

Skorpionas-BJJ

Modestas Ušinskas

5 7

Svorio kategorija iki 68 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Domantas Baranovskis

2001

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Edvinas Čatrovskis

2001

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2
3

Aronas Klimašauskas

2001

Šakiai

Audra

Neringa Žebrauskienė

3

Svorio kategorija iki 76 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Skirmantas Astramskis

2000

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Tomas Vilkinas

2000

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

2
3

Jaroslavas Turkievičius

2000

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

3
4

Danas Alešiūnas

2001

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

4
5

Mateusz Vasilevski

2000

Lenkija

Bersekers Team

Tomasz Arabasz

5 6

6

Domas Markus

2000

Jurbarkas

Pantera

Mindaugas Smirnovas

5 6

Svorio kategorija iki 80 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Naglis Kanišaukas

2000

Klaipėda

ATM Klaipėda

Alanas Bogužas

1
2

Karolis Bulaitis

2001

Pakruojis

Skorpionas-BJJ

Modestas Ušinskas

2
3

Martynas Doveikis

2001

Vilnius

Warriors team

Valdemaras Stančaitis

3
4

Kasparas Strazdas

2000

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

4
5

Ričardas Stankevičius

2000

Vilnius

Warriors team

Valdemaras Stančaitis

5

Svorio kategorija virš 80 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Deivid Matusevič

2000

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Robertas Gruodis

2000

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

2
3

Darius Tvorogal

2001

Vilnius

Pankratos

Konstantin Mokšin

3

U-19, Vaikinai 1998-1999 gimimo metai

Svorio kategorija iki 68 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Rokas Kašėta

2000

Vilnius

Arėjas

Albertas Kašėta

1
2

Mantas Stanaitis

1999

Šakiai

Audra

Neringa Žebrauskienė

2
3

Sergej Biserov

1999

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

3
4

Donatas Tretjekovas

1999

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

4
5

Karolis Kruopis

1999

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Pieolis

5 6

6

Edgaras Marcinkevič

1999

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Pieolis

5 6

Svorio kategorija iki 72 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Jokūbas Paičius

1999

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Romas Jonelis

1999

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2
3

Artiom Siomin

1999

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

3

Svorio kategorija iki 76 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Ričardas Malinauskas

1999

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Dalius Tamašauskas

1998

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

2
3

Povilas Aleksandravičius

1998

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

3
4

Stanislav Macutkevič

1999

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

4
5

Dominykas Dabulskis

1999

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

5 7

6

Edgaras Tarasovas

1999

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

5 7

7

Ignas Modzeliauskas

1999

Kaunas

Adrenalinas

Saulius Džiaugys

5 7

Svorio kategorija iki 80 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Patrik Lukas Veksler

1999

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Ričardas Padimanskas

1999

Vilnius

Vale Tudo MMA akademija

Artemij Sitenkov

2
3

Artūras Boroška

1999

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

3

Svorio kategorija virš 80 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Lukas Sukaitis

1998

Šakiai

Ošimas

Vytautas Smirnovas

1
2

Erik Nagornij

1999

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

2

Suaugusieji pradedantieji 1997 gimimo metai ir vyresni

Svorio kategorija iki 68 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Paulius Cicėnas

1988

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Mykolas Juodeika

1997

Kaunas

Varas

Renardas Gustainis

2
3

Deividas Stanis

1994

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

3
4

Michail Jablonski

1993

Lenkija

Bersekers Team

Milosz Staskievisz

4

Svorio kategorija iki 72 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Marcin Bobovicz

1996

Lenkija

Bersekers Team

Milosz Staškevicz

1
2

Renatas Buškus

1987

Kaunas-Radviliškis

Team Legion/Otso gym

Rokas Naruševičius

2
3

Vykintas Klimas

1994

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

3
4

Edgaras Valėnas

1992

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

4
5

Arnoldas Mikulėnas

1992

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

5
6

Justas Bogušas

1993

Vilnius

Faiteris

Arnoldas Lukošiūnas

6 9

7

Michail Mititelu

1997

Vilnius

Pankratos

Kosntantin Mokšin

6 9

8

Andrius Prielgauskas

1997

Jonava

Faiteris

Arnoldas Lukošiūnas

6 9

9

Edgaras Bocevičius

1989

Marijampolė

Legionas

6 9

Svorio kategorija iki 76 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Vytautas Vasiliauskas

1991

Klaipėda

Kovos menų naai

Andrej Andrieko

1
2

Martynas Banaitis

1997

Kaunas

Fighter House

Donatas Uktveris

2
3

Egidijus Guobys

1996

Švenčionys

Liūto Narvas

Dainius Burokas

3
4

Benediktas Vytas

1993

Vilnius

Faiteris

Arnoldas Lukošiūnas

4
5

Roman Krasniakov

1996

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

5

Svorio kategorija iki 80 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Žilvinas Rudžionis

1992

Vilnius

Laumžirgis

Irmantas Radavičius

1
2

Jaroslav Dziadziak

1992

Lenkija

Bersekers team

Milosz Staškevicz

2
3

liudas Bogušas

1993

Vilnius

Faiteris

Arnoldas Lukošius

3

Svorio kategorija iki 84 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Rokas Kvescevičius

1992

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Darius Daujotas

1982

Utena

Impulsas

Kastytis Stankevičius

2
3

Matas Petrauskas

1991

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

3

Svorio kategorija virš 84 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Bartas Jovaiša

1989

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

1
2

Edmundas Barzdys

1988

Kaunas

RGA

Donatas Uktveris

2

Suaugusieji 1997 gimimo metai ir vyresni

Eil.nr.

Vardas pavardė,

gm.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Konstantin Mokšin

1977

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Aivaras Galatiltis

1996

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

2
3

Robert Kazak

1992

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

3

Svorio kategorija iki 68 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Laimonas Stančikas

1990

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Ernestas Jaudzemas

1987

Kaunas

Voras BJJ

Renardas Gustainis

2

Svorio kategorija iki 72 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Sergej Grečicho

1985

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Marcin Dubovski

1995

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas, Eduardas Rudas

2
3

Mažvydas Balčius

1996

Kauna

Fighter House

Donatas Uktveris

3
4

Antonio Ferrenzio

1980

Vilnius

RGA

Donatas Uktveris

4

Svorio kategorija iki 76 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Alvydas Pavliukevičius

1997

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Gajus Brazionis

1997

Biržai

Audrius Bražionis

2
3

Ričardas Razgaitis

1984

Vilnius

A-Force ( ATM Vilnius)

Rokas Naruševičius

3

Svorio kategorija iki 80 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Tomas Smirnovas

1995

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Viktor Tamoševič

1986

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2
3

Artūras Matulevičius

1987

Vilnius

Warriors Team

Voldemaras Stančaitis

3
4

Aleks Valiukevič

1997

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

4
5

Vadims Tevjasovs

1989

Latvija-Anglija

Grappling team/ Icon jiu-Jitsu

Teodor Bykovskij, Deloy McDovell

5

Svorio kategorija iki 84 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Deivid Matusevič

2000

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Milosz Staškevič

1990

Lenkija

Bersekers Team

Milosz Staškevicz

2
3

Tomas Šiurna

1982

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

3

Svorio kategorija iki 90 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Radvilas Matukas

1987

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

1
2

Eividas Žemaitaitis

1995

Elektrėnai

Draugystė

Ramūnas Žemaitaitis, Linas Urbonas

2
3

Danielius Grėbliūnas

1997

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

3
4

Vadim Kaminskij

1987

Vilnius

Vale Tudo MMA akademija

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas, Eduardas Rudas

4
5

Manvydas Sokolovas

1995

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

5 6

6

Aleksandr Guzeev

1986

Vilnius

Laumižirgis

Irmantas Radavičius

5 6

Svorio kategorija virš 90 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Denis Sokol

1986

Vilnius

Lokys

Stasys Bazys

1

2

Mantas Pakėnas

1984

Klaipėda

ATM Klaipėda

Alanas Bogužas

2

3

Vitalij Šavelo

1988

Kaunas

RGA

Donatas Uktveris

3
4

Marek Ravluszko

1988

Lenkija

Bersekers Team

Milosz staškevicz

4
5

Vladislav Kaliničev

1995

Vilnius

Arėjas

Karim Muradov, Aurimas Krukauskas

5 7

6

Žilvinas Duda

1987

Airija

Satori BJJ

John Sheridan

5 7

7

Audrius Danys

1984

Kaunas

Shape Gym

Audrius Danys

5 7

Veteranai 35 metai ir vyresni, 1982 gimimo metai ir vyresni

Svorio kategorija iki 84 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Albertas Kašėta

1965

Vilnius

Arėjas

Albertas Kašėta

1
2

Andrius Baukys

1980

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2

3

Modestas Tamošiūnas

1974

Utena

Impulsas

Kastytis Stankevičius

3

4

Gediminas Lukošis

1979

Klaipėda

Mirmidonas

Gediminas Lukošis

4

Svorio kategorija virš 84 kg.

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Egidijus Markevičius

1969

Vilnius

Roger Gracia Academy

Danelius Girdiušis

1
2

Voldemaras Stančaitis

1981

Vilnius

Warriors Team

Valdemaras Stančaitis

2
3

Edgaras Šokurovas

1979

Utena

Impulsas

Kastytis Stankevičius

3

Absoliuti svorio kategorija, dėl absoliutaus nugalėtojo vardo

Eil.nr.

Vardas pavardė,

g.m.

Miestas, rajonas

Klubas

Treneris

Vieta

1

Denis Sokol

1986

Vilnius

Lokys

S.Bazys

1
2

Viktor Tamoševič

1986

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

2
3

Tomas Smirnovas

1995

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

3
4

Deivid Matusevič

2000

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

4
5

Danielius Grebliūnas

1997

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

5 7

6

Alvydas Pavliukevičius

1997

Vilnius

KMC“Smauglys“

Ričardas Piepolis

5 7

7

Vadims Tevjasovs

1989

Latvija-Anglija

Grappling Team/Icon Jiu-Jitsu

Teodor Bykovskij, Deloy McDovell

5 7
8

Gajus Brazionis

1997

Biržai

Andrius Brazionis

8

10

9

Milosz Staškevicz

1990

Lenkija

Bersekers team

Milosz Staškevicz

8

10

10

Ričardas Razgaitis

1984

Vilnius

A-Force ( ATM Vilnius )

Rokas Naruševičius

8

10

Viso dalyvavo 191 sportininkas

Dalyvavo iš : 1. Anglijos, 2. Airijos, 3. Lenkijos, 4. Latvijos, 5. Biržų, 6. Elektrėnų, 7. Šakių, 8. Jurbarko, 9.Kauno, 10. Palangos, 11. Pakruojo, 12. Švenčionių, 13. Jonavos, 14. Utenos, 15. Klaipėdos, 16. Radviliškio, 17. Marijampolės, 19. Vilniaus.

Varžybų vyr eisėjas            Dainius Burokas ( Švenčionys )

Varžybų vyr sekretorius     Rolandas Lukoševičius ( Alytus )

 

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.