ATVIRAS LIETUVOS MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS 2013-11-09 Jurbarkas

Rezultatai

JAUNIAI
Svorio kategorija iki 45 kg, Amžiaus grupė iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Klimantavičius Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Osvald Fedorovic Vilnius „Rings“ 2
3. Edvinas Bubelis Vilnius „Rings“ 3

Svorio kategorija iki 50 kg, Amžiaus grupė iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Sakas Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Gabriel Tarvidas Vilnius „Rings“ 2

Svorio kategorija iki 55 kg, Amžiaus grupė iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Žygimantas Ramaška Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Gediminas Beržinskas Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Gzegos Gripinskij Vilnius „Rings“ 3
4. Henrikas Milmontas Jurbarkas „Pantera“

Svorio kategorija iki 60 kg, Amžiaus grupė iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Ulinauskas Prienai „Vėjas“ 1
2. Laurynas Bertašius Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Lukas Mackevičius Šakiai „Ošimas“ 3
4. Pavel Jurgilevic Vilnius „Rings“
5. Naurimas Taraškus „Lutador Klaipėda“

Svorio kategorija iki 65 kg, Amžiaus grupė iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Rustas Kozlovas Vilnius „Smauglys” 1
2. Natas Akmanavičius Ukmergė „Dziudo“ 2
3. Mantas Makarevičius Prienai „Vėjas“ 3
4. Evaldas Drevinskas „Lutador Klaipėda“
5. Modestas Zapolskas Molėtai „Igoramas“
6. Aivaras Bubelis Vilnius „Rings“
7. Giedrius Skunčikas Vilnius „Rings“
8. Mantas Šerpetauskis Tauragė „Taurris“
9. Elvis Krakauskas Šakiai „Audra”
10. Ainis Vaščiūnas Molėtai „Igoramas“

Svorio kategorija iki 70 kg, Amžiaus grupė iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Smirnovas Kaunas 1
2. Edvinas Afanasjevas Vilnius „Smauglys” 2
3. Matas Lukerovas Kaunas „Cunamis“ 3
4. Augustinas Koženiauskas Tauragė „Taurris“
5. Marijus Mineika Marijampolė „Gladiator Gym“
6. Julius Tamošaitis Jurbarkas „Pantera”
7. Mantas Kavaliauskas Prienai „Vėjas“
8. Ernestas Varankevičius Šakiai „Ošimas“
9. Karolis Mulvinskas Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija iki 75 kg, Amžiaus grupė iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Žemantauskas Vilniaus „Smauglys” 1
2. Almantas Maksvytis Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Rytis Vainikonis Jurbarkas „Pantera” 3
4. Eugenijus Brazinskas Prienai „Vėjas“
5. Elijus Daujotas „Lutador Klaipėda“
6. Eimantas Sabataitis Jurbarkas „Pantera“
7. Liudas Stulgaitis Šakiai „Ošimas“
8. Armandas Dirvelis Šakiai „Ošimas“
9. Karolis Zdanavičius Prienai „Vėjas“

Svorio kategorija iki 80 kg, Amžiaus grupė iki 17 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Matas Mozūras Kaunas „Pantera“ 1
2. Edvinas Janulaitis Šakiai „Audra“ 2
3. Paulius Žemaitis Šakiai „Ošimas“ 3
4. Tomas Šukelis Molėtai „Igoramas“
5. Arnas Jurgelaitis Šakiai „Audra“


SUAUGUSIEJI

Svorio kategorija iki 66 kg, Amžiaus grupė nuo 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. David Gryc Lenkija Bialystok 1
2. Marius Andrikis Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Konstantin Mokšin Vilnius „Smauglys” 3
4. Ernestas Lobovas Šiauliai „Drakonas“
5. Kęstutis Šerpetauskis Tauragė „Taurris“
6. Donatas Petravičius Tauragė „Taurris“
7. Mindaugas Ambruževičius Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija iki 72 kg, Amžiaus grupė nuo 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Tadas Lilionis Molėtai „Igoramas“- 1
Vilnius „Smauglys“
2. Mantas Smailys Kaunas „Cunamis“ 2
3. Valdis Atvars Šiauliai „Lokys Gym“ 3
4. Tomas Akstinas Jurbarkas „Pantera“
5. Raimondas Zeniauskas „Lutador Klaipėda“
6. Modestas Keršis Tauragė „Taurris“
7. Mantas Šeputis Tauragė „Taurris“
8. Tomas Blažauskas Marijampolė „Gladiator Gym“
9. Lukas Plečkaitis Šiauliai „Drakonas“

Svorio kategorija iki 78 kg, Amžiaus grupė nuo 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Žilinskas Vilnius „Smauglys” 1
2. Tomas Šiurna Vilnius „Smauglys” 2
3. Paulius Saulevičius Vilnius „Smauglys” 3
4. Julius Razvanavičius Jurbarkas „Pantera”
5. Nerijus Senavaitis Prienai „Vėjas”
6. Žymantas Maumevičius Jurbarkas „Pantera“
7. Marius Bagdonas Šakiai „Ošimas“
8. Hubertas Gečiauskas Šiauliai “Drakonas”
9. Robertas Leščauskas Tauragė „Taurris“
10. Deividas Micuta Tauragė „Taurris“
11. Tadas Bernotavičius Jurbarkas “Pantera”


Svorio kategorija iki 84 kg, Amžiaus grupė nuo 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Mažvydas Pieža „Lutador Klaipėda“ 1
2. Arnoldas Eiza Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Eimantas Zdančius Kaunas „Pantera“ 3
4. Liudas Stulgaitis Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija iki 91 kg, Amžiaus grupė nuo 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Justas Valackis Šiauliai „Lokys Gym“ 1
2. Lukas Milašauskas Prienai „Vėjas“ 2
3. Arnas Remeikis Jurbarkas „Pantera“ 3
4. Martynas Olekas Šakiai „Ošimas“

 

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.